Děkujeme za Váš projevený zájem o velkoobchodní spolupráci.

- po zaregistrování v našem e-Shop systému nám zašlete kopie ŽL a Osvědčení plátce DPH emailem. Doplňte to textem s předpokládaným odběrem (jednorázovým / ročním) a popisem, jak by pro vás spolupráce byla nejzajímavější. Pokusíme se společně domluvit detaily dodávek tak, aby byly pro Vás zajímavé a vedly k prospěšné spolupráci na obou stranách.

- automaticky Vám bude nastavena velkoobchodní kategorie I., se slevou –10%, na které ihned začínáte pokud nebude individuálně domluveno jinak. Aktuální velkoobchodní ceník: KLIKNI ZDE.

- nejžádanější produkt, Tradiční lázeňské oplatky sypané skořicí, vanilkou a lískovými oříšky (vše v jednom) v dárkové krabičce tedy pak vychází na 28,41 Kč případně 25,5 Kč bez dárkové krabičky.

- oplatky pro kusový prodej jsou vakuově baleny po 3ks v cenovém rozpětí dle měsíčního odběru 5,0 - 8,50 Kč, v kartonu po 40ks nebo 52ks, s příchutí: lískové oříšky, vanilka, skořice. Hliníková bariéra zajišťuje maximální křupavost až do okamžiku prodeje zákazníkovi. Nepoužíváme žádné sáčky, ani mikrotenové obaly ze kterých jsou pak oplatky „blátivé” díky navlhnutí. Malé balení zaručí rychlé spotřebování po rozbalení a pro zákazníka tak kvalitnější křupavější oplatku. Zde pro představu aktuální tabulka obratových kategorií pro rok 2024.

- jiné nastavení je možné až po individuální konzultaci, obvykle při dosažení určitých obratů.

- je možné domluvit i grafické zpracování, tisk a dodání v individuálních obalech uzpůsobených pro vaši lokalitu. Obaly na zakázku se vyplatí od cca 5.000ks ročního odběru.