pro objednávku

>>>Tady klikni<<<

Zde naleznete bližší informace o specializované kamenné prodejně v lázeňském městě Poděbrady, která kromě Lázeňských oplatek i trojhránků dodává mnoho dalších krajových specialit. Nezapomeňte pak při své návštěvě v Poděbradech přijít ochutnat denně čerstvé lázeňské oplatky v mnoha příchutích :-)

 - Prodejnu naleznete přímo na lázeňské kolonádě, procházkou 50m přes park naproti "kryté" Libenského kolonádě se sloupořadím u vodotrysku, hned vedle léčebny Dr.Filipa pro děti a místního InfoCentra Poděbrady, od nádraží pouhých 450m, pěšky k ní dorazíte dříve než ke Květinovým hodinám.

Na adrese:    Náměstí T.G.Masaryka 617/32 Poděbrady 29001.

Otevírací doba:    Pondělí - Neděle ... 9:00 - 17:00.

    otevřeno i v Sobotu a Neděli, také ve všechny státní svátky.

Naše Oplatky Poděbrady v omezeném výběru zakoupíte také ve vedlejším vchodě, při návštěvě INFOCENTRUM PODĚBRADY : T-ShoP, které je v provozu taktéž DENNĚ 9-17h. Případně si právě zde můžete vyzvednout svoji on-line objednávku, kterou však lze uhradit pouze v hotovosti.

Kontakt :
+420 721 042 295

Email :
info@oplatky-trubicky.cz


 
 

 - Kromě zásilkového obchodu nás můžete potkat také v mobilním stánku na různých farmářských trzích, či prodejních akcích.

Umíme také MOBILNÍ PRODEJ, ale v lázně Poděbrady stánkový prodej NEPROVOZUJEME !!!
Pouze na výstavách, veletrzích, festivalech a soukromých akcích.
Stánky, které se po městě za "Oplatky Poděbrady" vydávají k nám NEpatří a nemají náš sortiment.

 - V případě Vašeho zájmu je možné se domluvit na umístění prezentačního a prodejního stánku s širokým výběrem našeho sortimentu na Vámi pořádané akci.

Již Vám také nabídneme originální BYLINNÝ LIKÉR PODĚBRADY (z cca 42 bylin, chutná jako Jagermeister) a výborný likér Lázeňský Švihák nebo Chilly Medovinu!!!